• Hamitler Mh.Hacı Bektaş Cd.

    Hatır Sk. No:7 Osmangazi/BURSA

  • BURSAGAZ

    Yetki No:807

Kurumsal

Akgül Mühendislik Kimdir?

Akgül Ltd. Şti., Bursagaz Yetkili firması olup, ısıtma, soğutma, klima, doğalgaz, basınçlı hava, sıhhi tesisat, yangın tesisatları, proje, danışmanlık, müşavirlik ve taahhüt hizmetleri sunan bir kuruluştur.
Köklü bir kadro geçmişine sahip olan Akgül Mühendislik, birçok büyük taahhüt işlerini kaliteli işçilik ve zamanında teslim ile sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır. Genç, dinamik ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız portföyünü her geçen gün arttırmaktadır.
Sektöründe güveni simgeleyen Akgül Mühendislik, geçmişteki başarıları ve bugünkü vizyonu ile gelecekteki varlığını sürdürmeye devam edecektir.

Değerli firmanızı da referanslarımız arasında görmek bize mutluluk verecektir. Birlikte çalışmak dileğiyle.

Akgül Mühendislik

Misyonumuz

Tesisatı, sıhhi tesisat olarak yeniden yorumlarken ülkemize bir yenilik sunmak için teori-tecrübe-teknoloji 3'lüsünü bina tesisatlarında buluşturmak istedik. Akgül Mühendislik; tesisatlarda sağlamlığı, estetiği, orijinalliği, ekonomik ve kolaylığı bir araya getirdi. Modern ekipmanlarla, konusunda uzman kadromuzla sizlere kalite hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz

Ülkemizde ve Dünyada en önemli gündem maddelerinden biri olan enerjiyi verimli kullanmanın yollarını genişletmek ve yeni metotları keşfederek enerji sektörüne yön veren olmak; İnsanı ve çevreyi de düşünerek alternatif enerji kaynaklarına yönelimi sağlamak, böylelikle en büyük sosyal sorumluluklarımızdan olan doğal hayatın korunmasına katkıda bulunmak vizyonumuzdur.

Kalite Politikamız

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli, insan kaynağı ile çalışarak ve teknolojiyi devamlı takip ederek tasarımda, üretimde ve yönetimde doğru organizasyon ve koordineli çalışma ile güvenliği ve kaliteyi ön plana alarak taahhütlerimizdeki işleri zamanında tamamlamaktır.

Markalar

0

GERÇEKLEŞEN PROJE

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

EKİP

0

TERMİN